خلاق شو


با تلاش هیئت‌مدیره، انجمن ملی زنان کارآفرین در لیست مبادی معرفی شرکت‌های خلاق قرار گرفت.

از این پس اعضای انجمن برای قرار گرفتن در فهرست شرکت‌های خلاق کشور می‌توانند درخواست خود را از طریق این انجمن به دبیرخانه برنامه توسعه زیست‌بوم شرکت‌های خلاق ارائه دهند.

کارگروه خلاق شو در انجمن تاسیس شد تا مدارک شما را دریافت و اقدامات مربوطه را انجام دهد. با همکاری این کارگروه، آسان‌تر از آنچه که فکرش را می‌کنید خلاق شوید.

طبق آیین‌نامه برنامه توسعه زیست‌بوم شرکت‌های خلاق، کسب‌وکارهای حوزه صنایع خلاق و فرهنگی در کنار فناوری‌های پیشرفته که از سوی مجموعه‌های تخصصی موسوم به مبادی به دبیرخانه شرکت‌های خلاق معرفی شوند، به‌عنوان شرکت خلاق پذیرفته شده و می‌توانند از مزیت‌ها و خدمات موضوع برنامه بهره‌مند شوند. شرکت‌هایی که اغلب در زمینه فرهنگی، خلاق و کسب‌وکارهای نوین مبتنی بر فضای دیجیتال فعالیت دارند در این زیست‌بوم ظهور کرده و در حال رشد هستند. جوهره این شرکت‌ها خلاقیت و نوآوری برای ایجاد ارزش افزوده در ارائه محصولات و مدل نوین کسب‌وکار است.

 
اگر شرکت خود را دارای ویژگی‌های قرار گرفتن در لیست شرکت‌های خلاق کشور می‌دانید اکنون با قرار گرفتن انجمن ملی زنان کارآفرین در لیست مبادی معرفی شرکت‌های خلاق، طی این مسیر برای شما عضو محترم انجمن زنان کارآفرین تسهیل شده‌است .
با قرار دادن مدارک خود در اختیار کارگروه خلاق شو که به همین منظور در انجمن تشکیل شده‌است از مزایای این فرصت ارزشمند برخوردار شوید تا در کنار هم شاهد و یاریگر رشد و بالندگی یکدیگر باشیم.


بانوی کارآفرین عضو انجمن:

 
اگر شرکت شما از ویژگی‌های یک شرکت خلاق برخوردار است، همین امروز به آسانی، خلاق شو!
انجمن ملی زنان کارآفرین در لیست مبادی معرفی شرکت‌های خلاق قرار گرفت.
کارگروه خلاق شو تسهیلگر راه شما برای قرار گرفتن در لیست شرکت‌های خلاق کشور است.
برای اطلاعات بیشتر به وب‌سایت creative.nawe.ir در بخش خانه مراجعه کنید.

جهت دیدن فایل توضیحات از لینک زیر وارد صفحه اینستاگرام ما شوید : 

رسانه های اجتماعی