گزارش بازدید از کسب وکار زهرا عرب

 

خانم زهرا عرب در زمان تحصیل در رشته ی مکانیک خودرو در دانشگاه علم و صنعت ،به عنوان عضو و مسئول آموزش مرکز کارآفرینی دانشگاه، فعالیت خود را در زمینه ی کارآفرینی شروع کردند. پس از فارغ التحصیلی و همزمان با قبولی در رشته ی مدیریت در مقطع ارشد، تصمیم به راه اندازی کسب و کار مستقل برای خود گرفتند. با راهنمایی اطرافیان برای ایجاد کسب و کاری با سرمایه ی کم، به فکر اخذ مجوز نمایندگی بیمه افتادند. با تحقیق و بررسی در زمینه ی شرکت های بیمه، پس از یکسال مجوز نمایندگی از شرکت بیمه پارسیان را اخذ کردند. فعالیت ها در ابتدا به صورت خود اشتغالی بود و پس از یکسال، سه نفر از دوستان به مجموعه اضافه شدند. همچنین راه اندازی استارتاپ و سایت بیمه خرید از خدمات نوین ایشان در زمینه ی ارائه ی خدمات اینترنتی به مشتریان بیمه در شهر تهران می باشد.

 ایشان با بهره مندی از سوابق و پیشینه کاری، ضمن ارتقاء روز افزون سطح دانش فني نيروهای متخصص خود، در جهت ايجاد فضایی ايده آل به منظور افزايش سطح كيفی خدمات به مشتريان گام بر ميدارد.

 بدین منظور تمرکز جهت فعالیت بعدی را در زمینه ی آموزش و بهسازی بازاریاب و کارشناسان فروش بیمه ، قرار داده اند تا ارائه ی خدمات بیمه را در تهران گسترده تر نمایند.

 

 زمینه تخصصی فعالیت نمایندگی عرب بر روی بیمه های زیر می باشد:

 • بیمه های عمر و سرمایه گذاری، ثالث و بدنه ی خودرو، مسئولیت ، بیمه های درمان مسافرتی، درمان تکمیلی و..

 در کنار فعالیت های بیمه ای، با شکل گیری استارتاپی به نام همت عالی، تصمیم بر آن است با مشارکت دوستان نخبه در حوزه ی آی تی و کارآفرینی اجتماعی ، قدم های بعدی برای شروع فعالیتی دیگر برداشته شود.

در پایان خانم عرب، ضمن تشکراز حضور بانوان کارافرین، به پرسش های مطرح شده پاسخ گفتند. و سرانجام پس از صرف نهار، صدای گرم بانوی هنرمند عضو انجمن خانم عاصمه فندرسکی لحظاتی شورآفرین برای همه فراهم آورد.

اشتراک گذاری این نوشته در شبکه های اجتماعی :

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print
fa_IR