اولین همایش زنان کارآفرین در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات آذربایجان غربی – ارومیه

aaaaazzzzsss
در اولین همایش زنان کارآفرین حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در استان آذربایجان غربی که به دعوت وزارت فناوری اطلاعات و ارتباطات برگزار شد، خانم ها مریم خاوازی مدیرعامل و مهندس آزاده داننده، رئیس کارگروه آی تی انجمن شرکت کردند.
در این برنامه خانم مهندس داننده درباره ی وسعت کسب و کار و کارآفرینی در حوزه آی تی صحبت کرد و بر ضرورت بستر سازی لازم در این حوزه و طرح دور کاری برای دختران و زنان که در دوره قبل بدرستی اجرا نشد، تاکید نمود.
خانم خاوازی نیز با بیان تجربه خود از تاسیس شرکت آدران گفت: ما در شرکت آدران که ظرف مدت 15 سال کارآموزان بسیاری را پذیرفته ایم که حدود 78 نفر آنها در مجموعه های مختلف یا آدران جذب شدند. بدلیل اینکه کارآموزان فقط در واحد سخت افزار و نرم افزار مهارت کسب نمی کنند به اجبار باید در بخش اداری و فروش و حسابداری هم 20 ساعتی کار ورزی نمایند و رضایت عملکرد از مدیر مربوطه دریافت نمایند. این گزارش مورد استقبال ریس دانشگاه و ریس سازمان نظام صنفی رایانه ارومیه قرار گرفت و به دنبال آن سازمان صنفی استان برای پذیرش کارورزی در حوزه آی تی در شرکت های فعال اعلام آمادگی کرد..
در نمایشگاه جانبی همایش، کسب و کارهای خانگی مانند تولید شیرینی و ترشیجات و مواد غذایی شرکت داشتند که نشانگر پتانسیل خوب، در این حوزه است. همچنین شرکت پست تهران فروشگاه اینترنتی فروش محصولات خانگی را راه اندازی کرده که همزمان با این همایش افتتاح شد.
aaaaaaaa1212121212
تمبر یادبود کارآفرینان حوزه آی تی
رونمایی شده در اولین همایش زنان کارآفرین در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات

اشتراک گذاری این نوشته در شبکه های اجتماعی :

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IR