هفته پژوهش مبارک

📌هفته پژوهش مبارک
📌در دنیای امروز با تغییراتی بسیار سریع و پر از نوسان مواجه هستیم که هر یک بر روی کسب‌وکارها تاثیر می گذارند. این تغییرات می تواند مرتبط با گسترش دانش و نوآوری‌های هرروزه باشد و یا تغییراتی که نیازها، خواسته‌ها و تقاضای مشتریان و به طور کلی بازار را تحت تأثیر قرار می دهد.
از این رو کسب‌وکارهای مختلف به شناخت درست و به‌روز تحولات و شرایط محتمل پیشِ رو برای دستیابی به یک سطح رقابتی مناسب و در نتیجه سودآوری پایدار نیاز دارند.
📌آگاهی از این تحولات از طریق فرآیند پژوهش امکانپذیر است. از این رو امروزه پژوهش به عنوان یکی از اصلی‌ترین فعالیت‌های هر بنگاه تبدیل شده است. افزایش ظرفیت، خلاقیت و نوآوری از طریق سرمایه‌گذاری در فرآیند پژوهش و به دنبال آن، ارتباط دادن این پژوهش ها با بازار و نیازها می تواند منجر به رشد و گسترش یک کسب‌وکار در بازار شود.
📌طبق تحقیقات معتبر انجام شده بیشتر بنگاه‌هایی که در برنامه سالانه خود قسمتی را برای پژوهش و توسعه کسب و کارشان در نظر گرفته‌اند، به رشد بسیار بیش‌تری در مقایسه با کسب و کارهای مشابه‌شان رسیده‌اند.
در لایو این هفته انجمن زنان کارآفرین با حضور دکتر بهار فراهانی عضو‌کمیته پژوهش و عضو‌هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی و دکتر زینب تبار عضو‌کمیته پژوهش و‌بنیانگذار شرکت پدیده تبار، به کارگیری فرآیند پژوهش در توسعه یک کسب و کار تشریح شده و توضیح داده خواهد شد که پژوهش برای چه کسب ‌و کارهایی و در چه زمانی مناسب است. سپس روش‌ ها و مراحل یک پژوهش جامع مورد بحث قرار می گیرد.

اشتراک گذاری این نوشته در شبکه های اجتماعی :

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print
fa_IR