مدیریت کارآمد سازمان های کارفرمایی

 

کانون عالی کارفرمایی ایران با همکاری سازمان بین المللی کار، مرکز آموزش بین المللی تورین و سازمان بین المللی کارفرمایان روزهای 21 تا 23 مردادماه اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی “مدیریت کارآمد سازمان های کارفرمایی” کرد. در این برنامه سه روزه محورهای زیر مورد بحث و بررسی قرار گرفت:

کاربردهای اساسی سازمان های کارفرمایی، آینده کار و کاربردهای آن در سازمان های کارفرمایی، توسعه عضویت-چالش های اصلی درباره ابقای اعضا و جذب اعضای جدید، نقش و توانایی های یک حرفه ای در سازمان های کارفرمایی، حاکمیت مناسب، نهادهای حاکمیت، ابزارها و روش های خوب، کسب و کار و حقوق بشر، مسءولیت اجتماعی بنگاه ها و اصناف،توسعه پایدار، مهاجرت نیروی کار، ایجاد درآمد در سازمان های کارفرمایی و ایجاد برنامه عمل نهایی.

aaaaaaa11

شرکت کنندگان در این کارگاه آموزشی هیات مدیره ها بازرسین و دبیران انجمن های صنفی و کارفرمایی بودند که از انجمن زنان مدیر کارآفرین ریس و نایب رییس و خزانه دار شرکت کردند و با مذاکرات انجام شده امکان حضور مدیرعامل، بازرس علی البدل و یکی از اعضای هیات مدیره انجمن ملی نیز فراهم شد.

مشارکت فعال اعضای انجمن در مباحث کارگاه و معرفی انجمن و قابلیت های آن و اراءه تجارب منحصر به فرد از نقاط قوت این حضور بود و آشنایی بیشتر با کانون و تشکل ها و انجمن های شرکت کننده از سراسر کشور و ایجاد تعامل با آن ها نیز از فرصت هایی بود که در اختیار انجمن قرار گرفت و از آن بهره گیری شد.

aaaaaaaa111

ارائه گواهینامه شرکت در کارگاه با امضای نماینده سازمان بین المللی کار و رییس هیات مدیره کانون عالی انجمن های صنفی کارفرمایی ایران از مزیت های این کارگاه بود.

لازم به ذکر است امکان انتقال آموخته های هیات مدیره از این کارگاه سه روزه به اعضای محترم پس از هماهنگی های لازم با کمیته آموزش به اطلاع عزیزان خواهد رسید.

اشتراک گذاری این نوشته در شبکه های اجتماعی :

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print
fa_IR