سمینار بین المللی توانمندسازی اقتصادی زنان ایران با مشارکت مرکز آموزش اتحادیه

بانک کشاورزی در تاریخ دوم بهمن سال جاری میزبان سمینار بین المللی توانمندسازی اقتصادی زنان ایران با مشارکت مرکز آموزش اتحادیه اعتبارات کشاورزی و روستایی آسیا و اقیانوسیه (APRACA)، دفتر عمران سازمان ملل متحد (UNDP) و صندوق توسعه ملی خواهد بود.

این رویداد بین المللی با حضور اعضاء آپراکا از کشورهای عضو نظیر تایلند، ژاپن، اندونزی، مالزی، و …. همسران سفرا مستقر در ایران، نمایندگان دفاتر سازمان ملل در ایران و جمعی از مسئولین محترم کشوری نظیر نمایندگان محترم دفتر امور بانوان ریاست جمهوری، دفتر امور زنان و حقوق بشر وزارت امور خارجه، دفتر همکاریهای اقتصادی وزارت امور خارجه، دفتر سرمایه گذاریهای خارجی وزارت امور اقتصادی و دارایی، صندوق توسعه ملی، وزارت جهاد کشاورزی و همچنین مسئولین بانک کشاورزی برگزار خواهد شد. با توجه به اهمیت رویداد اخیر و با هدف نمایش توانمندیهای زنان ایران در کلیه بخشهای اقتصادی، مقرر شده است تا نمایشگاهی از دستاوردهای زنان موفق ایران در حوزه های مختلف نیز در محل برگزاری سمینار (هتل آزادی) برپا کردد.

لذا در صورت تمایل به شرکت در نمایشگاه اخیر مراتب را حداکثر تا تاریخ هفتم دیماه ار طریق شماره تلفنهای 6-26312944 و 16-22308214 و فاکس 22507350 اعلام فرمایید.

اشتراک گذاری این نوشته در شبکه های اجتماعی :

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IR