دیدار نوروزی

نوروز از راه رسید و طبیعت رخت نو به تن کرد. نغمه مرغان خوش الحان و بارش باران بهاری و زمزمه رودها و طراوت گیاهان و عطر گل های رنگ رنگ حال همه مان را خوش کرد تو گویی همه آن دوندگی های روزهای پایانی برای حل و فصل مشکلاتمان در سالی که گذشت با ما فاصله ای به اندازه همان یک سال دارد!
axx2
نوروز از راه رسید و سال نو شد و ما با آرزوی تغییر حال و وضعمان به بهترین احوال و اوضاع چون طبیعت زندگی دوباره ای را آغاز کردیم. و در آغازین روزهای بهار 96 با سلام به فروردین و به بهار در خانه گرممان، انجمن زنان کارآفرین، گرد آمدیم و در اولین روزهای کاری سال نو به یکدیگر سلام عید گفتیم و برای هم بهترین ها را آرزو کردیم.
حضور یکایک یارانمان در جشن سال نو موجی از امید را برای همکاری های صمیمانه و دلسوزانه در برنامه های پیش رو آفرید. و غیبت برخی عزیزان که به هر دلیلی امکان حضور نیافتند، سخت به چشم آمد. قدر دوستی ها و هم دلی ها و همراهی هایمان را خوب می شناسیم و برای پیوندهای محکم تر و همکاری های بیشتر تلاش می کنیم.
هرچند علیرغم وعده اعلام شده مبنی بر نمایش فیلم “شاعران زندگی” به دلیل مناسب نبودن شرایط و با موافقت حاضرین تماشای این اثر ارجمند هنری به زمانی دیگر و فضایی مطلوب موکول شد اما خوشبختانه برنامه نوروزی مان بی دستاورد نبود و گپ و گفت های هدفمند عزیزان و آشنایی با اعضای جدید و طرح دیدگاه ها و ایده هایشان در نشست های گروهی در کنار تازه شدن دیدارها حائز اهمیت بسیار است.
به امید محقق شدن اهداف انجمن در سایه مشارکت حداکثری همه اعضای محترم
axx 1

اشتراک گذاری این نوشته در شبکه های اجتماعی :

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print
fa_IR