خبر دیدار نوروزی اعضای انجمن+ نمایش فیلم

انجمن زنان کارآفرین در نشست نوروزی خود که با حضور تعداد زیادی از زنان کارافرین و صاحب کسب و کار برگزار شد، بخشی از فعالیت های سال جاری را به بحث و گفتگو گذاشت. هم چنین در این برنامه که هیأت مدیره های دو انجمن زنان مدیر کارآفرین و انجمن ملی زنان کارآفرین در آن حضور داشتند، فیلم مستند «همه درختان من» ساخته بانو رخشان بنی اعتماد به تهیه کنندگی آقای مجتبی میرطهماسب  به نمایش درآمد و اعضای انجمن به طرح نقد و نظرات خویش پیرامون آن پرداختند. خانم بنی اعتماد شخصیت اول فیلم را آن چنان با جاذبه و تأثیرگذار دانست که گفت اگر می دانستم بیننده این فیلم تنها خود خانم مه لقا ملاح است باز هم علیرغم بدعهدی هایی که دستگاه های دولتی در حمایت از ساخت فیلم کردند، به کارگردانی و ساخت آن اقدام می کردم.

گفتنی است بانو مه لقا ملاح که لقب مادر محیط زیست را گرفته تمام نزدیک به یک قرن عمر با عزت خویش را به مبارزه علیه آلودگی محیط زیست گذرانده است. در این فیلم سعی شده با مروری بر فعالیت های این زن فعال اجتماعی و مدنی بر نقشی که زنان می توانند در بهبود اوضاع کشور و بهروزی مردمان خویش داشته باشند با تکیه بر اهمیت حفظ محیط زیست بپردازد.

محتشمی پور مسئول گروه ارتباطات انجمن نیز در پایان ضمن تشکر از خانم بنی اعتماد و آقای میرطهماسب، کارگردان و تهیه کنند و سایر عوامل تهیه این فیلم، میزان تأثیرگذاری فیلم را به حدی دانست که هر کس آن را دیده عزمش را برای انجام کاری هرچند کوچک برای حفظ محیط زیست جزم کرده است و اظهار امیدواری کرد که کسب و کار زنان نیز با لحاظ مسائل زیست محیطی و در جهت توسعه پایدار باشد.وی با توجه به موضوع همایش دوازدهم انجمن که پاییز سال جاری برگزار خواهد شد، اظهار امیدواری کرد که انجمن بتواند به سهم خود در ترویج فرهنگ حفاظت از محیط زیست و مبارزه با آلودگی محیط زیست نقش آفرین باشد.

 

 

 

 

 

اشتراک گذاری این نوشته در شبکه های اجتماعی :

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print
fa_IR