خبر جلسه هیأت مدیره مشترک

لوگوی دوانجمن
طبق مصوبه اولین جلسه هیأت مدیره مشترک دو انجمن در دوره جدید (پس از مجمع عمومی – خرداد 96) مدیریت جلسات به صورت دوره ای هر فصل به عهده رییس هیأت مدیره یکی از دو انجمن قرار گرفت . جلسات در فصل تابستان توسط خانم مهدیون رییس هیأت مدیره انجمن ملی مدیریت می شد که به طور منظم هر 15 روز یک بار با دستورجلسه مشخص تشکیل و با همکاری دبیر جلسات خانم پریدخت ورشوچی نسبت به پیگیری مصوبات به طور مستمر اقدام شد. (اعضای محترم از طریق سایت و کانال تلگرامی انجمن در جریان نتایج آن هستند).
اولین جلسه مشترک پاییزی هیأت مدیره انجمن به مدیریت فخرالسادات محتشمی پور رییس هیأت مدیره انجمن مدیر تشکیل شد. در این جلسه ابتدا از تلاش های صمیمانه خانم ها مهدیون و ورشوچی رییس و دبیر جلسات تقدیر و تشکر به عمل آمد و از خانم عزیزنژاد از اعضای هیأت مدیره انجمن ملی درخواست شد تا دبیری جلسات فصل پاییز را به عهده بگیرند. پس از بررسی مصوبات جلسه قبل که نسبت به همه آن ها اقدام شده بود، به طرح موضوعاتی که در دستور جلسه قرار گرفته بود، پرداخته شد.
در این جلسه برنامه پیشنهادی کمیته عضویت، وظایف پیشنهادی منشی انجمن، مصوبات کمیته مالی، پیمانکار سایت دو انجمن، حسابدار جدید، پیشنهاد اسپانسری کتاب در حال انتشار فرا، تشکیل کارگاه آموزشی swot برای اعضای هیأت مدیره قدیم و جدید و روسای کمیته ها و کارگروه ها، برنامه پیشنهادی روز جهانی روستا و عشایر، تعیین تکلیف اعضای علی البدل هیات مدیره مورد تأیید قرار گرفت و در رابطه با سایر موضوعات مانند عضویت انجمن در تشکل ها و انجمن های دیگر، بازنگری آیین نامه ها و دستورالعمل ها و … مقرر شد بررسی های لازم و طرح و تصویب آن ها در دستور جلسات بعدی گذاشته شود.

اشتراک گذاری این نوشته در شبکه های اجتماعی :

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IR