حضور پررنگ انجمن ملی زنان کارآفرین در دومین نمایشگاه و همایش نقش آفرینی زنان در توسعه پایدار

در این نمایشگاه انجمن ملی زنان کارآفرین علاوه بر معرفی انجمن و اهداف آن، رسالت آموزش به بانوان و دختران جوان را هم دنبال نمود که بسیار مورد استقبال قرار گرفت. در این راستا در ساعات مختلف جلسات مشاوره در محل غرفه در نظرگرفته شد. این جلسات با موضوعات چالش ها و راهکارهای حوزه فرهنگ و هنر با رویکرد کارآفرینی،تولید بدون کارخانه- فروش،بازرگانی و آموزش،واردات و صادرات،تجارت الکترونیک و… توسط بانوان توانمند انجمن برگزار گردید و دختران و بانوانی که عموما در آغاز مسیر کارآفرینی بودند یا در این راه با چالش هایی مواجه شده بودند از این جلسات بهره گرفتند.

علاوه بر جلسات مشاوره دو کارگاه سواد اقتصادی با تدریس خانم دکتر امیرآتشانی و آشنایی دختران جوان با فرصت های کارآفرینی با تدریس خانم آنا یارعلی اطلاع رسانی گردید.

شرکت‎های آدران رایانه، کهکشان نور، انجمن منطقه‏ای زنان، سازمان نظام صنفی رایانه‏ای، خدمات مهندسی داده نگار، طراحان مبتکر کسری، سماتک، موسسه پرورش ذهن فرزام، شرکت بازرگانی مجلسی، کافه رمان پارسی، صنایع دستی زردنجان اصفهان، توسعه دانش ماندگار، کیمیا لنز، همگام سازان آریا، آریا پارس هونام عرش، کیا سبزآشیان کوشا، کاربانو، نشر ماه بانو و… در نمایشگاه حضور داشتنند و به معرفی محصولات و خدمات خود پرداختند.

بازدید گروهی بانوان کارآفرین از غرفه های گوناگون بخش دیگری از برنامه های شورآفرین انجمن بود.

در مراسم اختتامیه دومین نمایشگاه نقش آفرینی زنان در اقتصاد پایدار ، تعداد قابل توجهی از بانوان از انجمن که موفق به دریافت لوح سپاس کارآفرین برتر گردیدند بشرح ذیل میباشد:

1- مهندس آزاده داننده در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، به عنوان کارآفرین برتر در بین 10 نفر نخست تندیس، نشان و لوح سپاس دریافت کرد.2- خانم لعیا رویایی3- خانم رخشان بنی اعتماد4- خانم فقیهی5- خانم دانشور6- خانم بهناز آریا7- خانم فرزانه سلیمانی8- خانم میرم خاوازی

و تعدادی از اعضا انجمن هم در لیست سی با نوی کارآفرین برتر میباشند که لوحهای آنان به دفاترشان ارسال گردیده که متعاقبا اعلام خواهدشد. 

در مراسم اختتامیه این رویداد چهار روزه، صد نفر از بانوان کارآفرین برتر در صنایع مختلف مورد تقدیر قرار گرفتند. همچنین در این مراسم از کتاب “یک صد بانوی کارآفرین ایران” نیز رونمایی شد. که کتاب فوق بانک اطلاعاتی تجمیع شده ای از بانوان فعال کشور در صنایع مختلف است. ضمنا بیش از 20 نفر از اعضا انجمن در این کتاب به معرفی خود پرداختند. 

مصاحبه ای با اعضا انجمن در این همایش صورت پذیرفته که بزودی اطلاع رسانی میگردد. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اشتراک گذاری این نوشته در شبکه های اجتماعی :

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print
fa_IR