حضور فعال انجمن زنان کارآفرین در نشست یکپارچه سازی فرهنگی-اجتماعی متخصصان ایرانی

حضور فعال انجمن زنان کارآفرین در نشست یکپارچه سازی فرهنگی-اجتماعی متخصصان ایرانی 


📌شیرین پارسی به عنوان سخنران در پنل و زهرا نقوی به عنوان نماینده روابط عمومی و سمیرا کوشکستانی، رئیس کمیته پژوهش، در نشست یکپارچه سازی فرهنگی-اجتماعی متخصصان ایرانی بازگشته به کشور شرکت کردند.


📌به گزارش روابط عمومی انجمن زنان کارآفرین، در این نشست که 5 شهریور 98 در راستای انتقال دانش و تجربه نخبگان و دانشگاهیان ایرانی داخل و خارج از کشور و برقراری ارتباط هدفمند بین متخصصان و دانشگاهیان، استادان، کارشناسان، مدیران و تصمیم گیرندگان کلیدی کشور توسط موسسه بین‌المللی توسعه دانش فردای ایرانیان برگزار شد، ، سه سخنران اصلی از شرکت گوگل و دو شرکت دانش بنیان فعال در ایران حضور داشته و دو ميزگرد در زمینه چالش هاي زندگي شخصي و حرفه ای در ايران و خارج برگزار شد.


📌شیرین پارسی، یکی از اعضای انجمن، از دلایل بازگشت خود از کشور فرانسه و فعالیت های اقتصادی، چگونگی شروع فعالیت ها، چالش ها و فرصت های بدست آمده از تلاش های خود و خانواده اش گفت. همچنین صحبت هایی در زمینه دغدغه های خود نسبت به مسائل اجتماعی و نقش زنان در تشکل ها و نهادهای مدنی ارائه کرد.


📌همچنین در این نشست با استفاده از تجارب چهاردهمین همایش انجمن زنان کارآفرین با موضوع “زنان کارآفرین؛ زندگی و کار” اهمیت هارمونی بین نقش ها توسط اعضا انجمن مطرح شده و از نگاه هر یک به بحث گذاشته شد. در ادامه نیز زهرا نقوی با توجه به مثلث نقش ها در زندگی که شامل خود فرد، خانواده و کار است، زنان شرکت کننده در پنل را به چالش کشیده و سمیرا کوشکستانی به تشریح تفاوت هارمونی و تعادل پرداخت.


در پایان برنامه از شرکت کنندگان برای عضویت در انجمن دعوت به عمل آمد.

اشتراک گذاری این نوشته در شبکه های اجتماعی :

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IR