حضور اولین فینالیست کارآفرین جوان زن در کنفدراسیون اتاق های بازرگانی قاره آسیا و اقیانوسیه(CACCI)

کنفدراسیون اتاق های بازرگانی قاره آسیا و اقیانوسیه، (CACCI) از ده سال پیش نسبت به برگزاری برنامه ای جهت انتخاب کارآفرین جوان برتر قاره آسیا- اقیانوسیه اقدام نموده است .

این انتخاب از بین منتخبین 27 کشور عضو این کنفدراسیون بوده و بر مبنای شاخصهای مسئولیت پذیری اجتماعی، رهبری، خوشنامی و فعالیت های اقتصادی است.

که پس از ده سال برگزاری، اولین کارآفرین جوان زن، به مرحله فینال راه یافت و ایران به عنوان اولین کشوری این حضور را به نام خود ثبت کرد.

در مراسمی رسمی و باحضور بیش صد نفر از اعضا کنفدراسیون، سرکار خانم مهندس بنفشه صدیق، مدیرعامل شرکت شیرگازلاله (شیگال) و عضو انجمن زنان کارآفرین  از ایران به عنوان اولین زنی که پس از ده سال به این مرحله راه یافته است، مورد تقدیر قرار گرفت.

 این حضور سبب گردید، رییس CACCI در مراسم رسمی ضمن تقدیر از اولین حضور زنان در این سطح ، متعهد گردید که در دوره ریاست خود از زنان کارافرین حمایت ویژه نموده در بخشهای مختلف برای حضور فعال و پررنگ آنان اقدام نماید.

 

لازم به ذکر است خانم فیروزه صابر، مدیرعامل بنیاد توسعه کارآفرینی زنان وجوانان و فخرالسادات محتشمی پور مسئول گروه ارتباطات انجمن طی نامه های جداگانه ای موفقیت همکاری صمیمی و صدیق انجمن سرکار خانم بنفشه صدیق را در راه یابی به مرحله فینال کارآفرین جوان زن در کنفدراسیون اتاق های بازرگانی  قاره آسیا و اقیانوسیه به ایشان تبریک گفتند.

اشتراک گذاری این نوشته در شبکه های اجتماعی :

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print
fa_IR