“جایزه نوآوری آزاده”

(ویژه دختران و بانوان فعال در استارتاپ های حوزه فناوری اطلاعات)

“جایزه نوآوری آزاده”
 
(ویژه دختران و بانوان فعال در استارتاپ های حوزه فناوری اطلاعات)
 
همراهان گرامی، اعضای محترم انجمن زنان کارآفرین،
به استحضار می‌رساند، برای نکوداشت بانوی بی‌بدیل و پرتلاش انجمن و عرصه فناوری اطلاعات، سرکار خانم ”مهندس آزاده داننده“، ایده برگزاری رویدادی سالیانه بصورت اهدای جایزه به دختران/بانوان فعال در عرصه نوآوری و استارتاپ‌ها، در هیات مدیره انجمن شکل گرفت و به تصویب رسید. در حال حاضر با  تشکیل کمیته های راهبری، علمی، اجرایی و جذب اسپانسر برنامه‌ریزی آغاز و اقدامات لازم در دست انجام است تا مراسم نخستین دوره که به حوزه فناوری اطلاعات اختصاص یافته، در 25 آبان ماه سالجاری در محل صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار شود. اطلاعات کامل در مورد این رویداد در وب سایت www.azadeheward.ir در دسترس علاقمندان قرار دارد.
دبیرخانه دائمی این رویداد در دفتر انجمن مستقر شده و همراهان ما در این مسیر سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران، ماهنامه پیوست، صندوق نوآوری و شکوفایی و شبکه کانکتیم هستند و امیدوار هستیم که بتوانیم حامیان و همراهان بیشتری را جذب کنیم.
ثبت نام و دریافت ایده‌ها از تاریخ 9 شهریور ماه سالجاری (مصادف با سالگرد تولد خانم داننده) آغاز خواهد شد، ایده های دریافت شده مورد ارزیابی قرار گرفته و برای نفراتی که ایده‌هایشان انتخاب می‌شود، کارگاه‌های آموزشی همراه با منتورینگ و راهنمایی برای نحوه ارایه موفق برگزار و در روز اصلی مسابقه (25 آبان) با حضور سرمایه گذاران، داوری نهایی انجام و 6 تیم برتر (رتبه های اول تا سوم در دو گروه) انتخاب و جوایز نقدی و غیرنقدی اهدا می‌گردد. در کنار این مسابقه، مراسم نکوداشت زنده یاد خانم داننده و نشست اعضای انجمن نیز برگزار خواهدشد.
 
 نکات مهم
1. تمام هزینه های این رویداد و رویدادهای سال‌های آتـی از طریق حامیان مالی تامین می‌شود و انجمن در این مسیـر به    
دنبال کسب درآمد مجزا نیست و مبالغ دریافت شده برای همین مورد هزینه خواهد شد.
2. علاقمندان به حضور در فهرست حامیان این رویـداد می‌تـوانند اعلام آمادگـی نمایند تا شرایط اسپانسری برایشان ارسال گردد. قطعا برای اعضای محترم انجمن تخفیف‌های ویژه در نظر گرفته می‌شود.
3. در صورتـی که اعضای انجمن علاقمند به اهـدای هدایایی از محصولات خود بـه برندگان جایزه و یا شرکت کنندگان در    
رویداد باشند، خواهشمند است حداکثر تا 15 مهر ماه به دبیرخانه دائمی رویداد، مستقر در دفتر انجمن اطلاع دهند.
4. مشتاق دریافت نظرات و پیشنهادات ارزشمند شما برای برگزاری باکیفیت این رویداد هستیم بویژه اگر امکان جذب حامیان مالی وجود داشته باشد.
 
با احترام
کمیته اجرایی جایزه نوآوری آزاده

اشتراک گذاری این نوشته در شبکه های اجتماعی :

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print
fa_IR