تکریم و معارفه بانوان کابینه یازدهم

به دعوت دفتر دستیار ویژه رییس جمهور در حقوق شهروندی و معاونت امور زنان و خانواده رییس جمهور، نمایندگان انجمن (از هیأت مدیره و رؤسای کمیته ها) در مراسم تکریم و معارفه بانوان کابینه یازدهم، خانم ها دکتر الهام امین زاده، دکتر معصومه ابتکار و شهیندخت مولاوردی، شرکت کردند.

aaaaaaaaabbbbbbbbbbbbm

در این برنامه که روز چهارشنبه 25 مردادماه در سالن شهید بهشتی نهاد ریاست جمهوری برگزار شد، ابتدا این سه بانو به شرح فعالیت ها و برنامه های خود پرداختند. سپس لوح تقدیر و احکام خود را به صورت جداگانه از آقای دکتر محمد نهاوندیان رییس دفتر رییس جمهور دریافت کردند.

aaaaaaaaabbbbbbbbmmmmm

ن گاه آقای نهاوندیان در سخنرانی خود ضمن تقدیر از این سه بانو از موفقیت ها و درخشش آن ها در کابینه سخن گفت و با تأکید بر اهمیت حقوق شهروندی برخوردهای تهاجمی، تخریبی و متضمن توهین و ایراد اتهام به ایشان به ویژه خانم مولاوردی را تقبیح کرد و گفت: شرایط باید به گونه ای باشد که هیچ شخصیت حقیقی و حقوقی جرأت انجام این گونه رفتارهای غیراخلاقی و غیرمشروع را نداشته باشد.

aaaaaaaabbbbbbbbbmmmmmmmmm1

در پایان سبد گل به خانم ها مولاوردی و ابتکار از جانب انجمن به پاس تلاش های بی دریغ شان در احقاق حقوق زنان و حفاظت از محیط زیست، اهدا شد.

لازم به ذکر است در حاشیه این مراسم رییس هیأت مدیره انجمن از آقای نهاوندیان خواست صدای اعتراض جمع حاضر را نسبت به تنزل جایگاه زنانی که به قول ایشان در کابینه یازدهم خوش درخشیدند، به رییس جمهور برسانند.

aaaaaaaaaabbbbbbbmmmmmmmmm2

ایشان در پاسخ ضمن عدم پذیرش این نقد جدی، حاضرین را دعوت به صبوری کرد و گفت: ظرف 6 ماه آینده شاهد خواهید بود که در تمامی وزارتخانه ها معاون زن منصوب می شود و رویکرد کلی دولت ارتقاء جایگاه مدیریتی زنان است.

اشتراک گذاری این نوشته در شبکه های اجتماعی :

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IR