کسب جایزه ترویج علم ازسوی انجمن ترویج علم ایران

بنیاد توسعه کارآفرینی زنان و جوانان موفق به کسب جایزه ترویج علم ازسوی انجمن ترویج علم ایران در سال 1396 شد.
کمیته جایزه ترویج علم ایران به استناد مصوبه 20/5/81 هيأت مديره انجمن ترويج علم ايران، به منظور قدردانی از کوشش‌های مروجین علم و تشویق عموم به فعالیت و زمینه‌سازی برای ارتقای بینش و تفکر علمی در جامعه، هرساله مراسم جایزه ترویج علم را برگزار و از افراد یا سازمان‌هایی که بهترین و مؤثرترین فعالیت‌ها را برای همگانی‌ کردن علم، گسترش اندیشه و فرهنگ علمی در ایران و کاربرد علم در هریک از سطوح زندگی اجتماعی انجام داده‌اند، تقدیر می‌کند.
جایزه ترویج علم اصولاً مبانی تشویقی دارد و نوعی ارج نهادن به فعالیت های ترویجی است و بیشتر جنبه معنوی آن حائز اهمیت است.قدمت جایزه انجمن ترویج علم از انجمن بیشتر است.
هیئت داوران به دلیل انجام فعالیت های ترویجی، علمی، مدنی و آموزشی در زمینۀ توسعه و ترویج تفکر خلاق در جامعه و همچنین ایجاد و تقویت فعالیت‌های مولد میان زنان و جوانان و ترویج دانش کارآفرینی میان عموم مردم جایزۀ ترویج علم سال 1396 را به بنیاد توسعۀ کارآفرینی زنان و جوانان تقدیم نمود.
جناب آقای مهندس سعید جابر انصاری مدیر عامل شرکت دژپاد و از اعضای هیات مدیره بنیاد توسعه کارآفرینی زنان و جوانان به نمایندگی از این بنیاد جایزه را دریافت نمودند.

اشتراک گذاری این نوشته در شبکه های اجتماعی :

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print
fa_IR