کسب جایزه ترویج علم ازسوی انجمن ترویج علم ایران

بنیاد توسعه کارآفرینی زنان و جوانان موفق به کسب جایزه ترویج علم ازسوی انجمن ترویج علم ایران در سال 1396 شد.
کمیته جایزه ترویج علم ایران به استناد مصوبه 20/5/81 هيأت مديره انجمن ترويج علم ايران، به منظور قدردانی از کوشش‌های مروجین علم و تشویق عموم به فعالیت و زمینه‌سازی برای ارتقای بینش و تفکر علمی در جامعه، هرساله مراسم جایزه ترویج علم را برگزار و از افراد یا سازمان‌هایی که بهترین و مؤثرترین فعالیت‌ها را برای همگانی‌ کردن علم، گسترش اندیشه و فرهنگ علمی در ایران و کاربرد علم در هریک از سطوح زندگی اجتماعی انجام داده‌اند، تقدیر می‌کند.
جایزه ترویج علم اصولاً مبانی تشویقی دارد و نوعی ارج نهادن به فعالیت های ترویجی است و بیشتر جنبه معنوی آن حائز اهمیت است.قدمت جایزه انجمن ترویج علم از انجمن بیشتر است.
هیئت داوران به دلیل انجام فعالیت های ترویجی، علمی، مدنی و آموزشی در زمینۀ توسعه و ترویج تفکر خلاق در جامعه و همچنین ایجاد و تقویت فعالیت‌های مولد میان زنان و جوانان و ترویج دانش کارآفرینی میان عموم مردم جایزۀ ترویج علم سال 1396 را به بنیاد توسعۀ کارآفرینی زنان و جوانان تقدیم نمود.
جناب آقای مهندس سعید جابر انصاری مدیر عامل شرکت دژپاد و از اعضای هیات مدیره بنیاد توسعه کارآفرینی زنان و جوانان به نمایندگی از این بنیاد جایزه را دریافت نمودند.

اشتراک گذاری این نوشته در شبکه های اجتماعی :

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IR