برگزاری سومین شورای مرکزی شبکه ملی موسسات خیریه و نیکوکاری

برگزاری سومین شورای مرکزی شبکه ملی موسسات خیریه و نیکوکاری
نشست شبکه و سمن های استان هرمزگان با استاندار و برگزاری کارگاه های بررسی مشکلات سمن های استان
20 و 21 دی ماه – بندرعباس
aaaaaddddd2121
در سومین جلسه شورای مرکزی شبکه ملی که طی سفر به بندرعباس در روزهای 20 و 21 دی ماه به پیشنهاد انجمن بیماری های خاص استان هرمزگان و با همکاری استانداری هرمزگان برگزار شد، سه دستور کار مورد بررسی قرار گرفت:
تکمیل و تصویب آیین نامه تشکیل جلسات شورای مرکزی، بررسی سیاست ها و استراتژی آینده شبکه و بحث تامین مالی و پرداخت حق عضویت
در این سفر علاوه بر نشست شورای مرکزی و همایش مشترک شبکه ملی با سمن های استان هرمزگان، نشست با استاندار و برگزاری کارگاه آسیب های اجتماعی نیز برگزار شد.
aaaaaaa222121213
در نشست شورای مرکزی پس از استماع گزارش عملکرد سه ماهه که توسط خانم صابر، مدیرعامل، ارائه شد، استراتژی شبکه در سال 97 به شرح زیر تصویب شد:
aaaaaa34343434
توسعه ظرفیت اعضا، دریافت مقام مشورتی در حوزه کلان شهری، تشکیل شبکه های استانی در استان های دارای پتانسیل و توانمندسازی و نزدیک کردن شبکه ها به هم.
پس از برگزاری همایش در سه کارگروه سمن های استان به بررسی مشکلات و ارائه راهکار پرداختند. (کارگروه تخصصی انجمن های فعال در حوزه خیریه و توان بخشی، بانوان و آسیب های اجتماعی و حوزه علمی و فرهنگی و معلولین)
لازم به ذکر است خانم مریم خاوازی مدیرعامل انجمن ملی زنان کارآفرین به نمایندگی از انجمن،که عضو شورای مرکزی شبکه است، در کارگاه اول حضور و مشارکت فعال داشته است.

اشتراک گذاری این نوشته در شبکه های اجتماعی :

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print
fa_IR