برگزاری دومین رویداد بین المللی روز جهانی دختران و فناوری اطلاعات

2-

دومین رویداد بین المللی روز جهانی دختران و فناوری اطلاعات و ارتباطات همانند سال گذشته در روزهای هشتم و نهم اردیبهشت ماه سال جاری برگزار می شود
این رویداد قرار است روزهای چهارشنبه و پنج شنبه هشتم و نهم اردیبهشت ماه جاری با شعار “گسترش افق های پیشرو و تغییر نگرش ” و با هدف ” کارآفرینی مبتنی بر IT و ICT و حل شکاف فناوری و IT” و با تاکید بر ترغیب و ترویج ICT  در سالن آمفی تئاتر دانشکده فنی دکتر شریعتی برگزار شود. انجمن ملی زنان کارآفرین با مشارکت  دانشکده فنی و حرفه ای دخترانه دکتر شریعتی،کمیته زنان در مهندسی IEEE در ایران،  سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران و سازمان فناوری اطلاعات ایران، این رویداد را امسال با محور گسترش افق های پیش رو و تغییر نگرش برگزار می کند. کارگاه زنان کارافرین در حوزه کارافرینی ict در روز پنج شنبه مورخ ۹۵/۰۲/۰۹ ساعت ۹ الی ۱۰:۳۰ توسط سرکار خانم مهندس مهدیون (مدیر عامل سماتک و عضو فعال انجمن زنان کارافرین)برگزار می شود.
علاقمندان می توانند برای حضور و ثبت نام در این همایش دو روزه و کارگاه های تخصصی آن به آدرس سایت دانشکده فنی و حرفه ای دکتر شریعتی با آدرس shariaty.ac.ir مراجعه کنند.

اشتراک گذاری این نوشته در شبکه های اجتماعی :

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print
fa_IR