برگزاری دومین رویداد بین المللی روز جهانی دختران و فناوری اطلاعات

2-

دومین رویداد بین المللی روز جهانی دختران و فناوری اطلاعات و ارتباطات همانند سال گذشته در روزهای هشتم و نهم اردیبهشت ماه سال جاری برگزار می شود
این رویداد قرار است روزهای چهارشنبه و پنج شنبه هشتم و نهم اردیبهشت ماه جاری با شعار “گسترش افق های پیشرو و تغییر نگرش ” و با هدف ” کارآفرینی مبتنی بر IT و ICT و حل شکاف فناوری و IT” و با تاکید بر ترغیب و ترویج ICT  در سالن آمفی تئاتر دانشکده فنی دکتر شریعتی برگزار شود. انجمن ملی زنان کارآفرین با مشارکت  دانشکده فنی و حرفه ای دخترانه دکتر شریعتی،کمیته زنان در مهندسی IEEE در ایران،  سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران و سازمان فناوری اطلاعات ایران، این رویداد را امسال با محور گسترش افق های پیش رو و تغییر نگرش برگزار می کند. کارگاه زنان کارافرین در حوزه کارافرینی ict در روز پنج شنبه مورخ ۹۵/۰۲/۰۹ ساعت ۹ الی ۱۰:۳۰ توسط سرکار خانم مهندس مهدیون (مدیر عامل سماتک و عضو فعال انجمن زنان کارافرین)برگزار می شود.
علاقمندان می توانند برای حضور و ثبت نام در این همایش دو روزه و کارگاه های تخصصی آن به آدرس سایت دانشکده فنی و حرفه ای دکتر شریعتی با آدرس shariaty.ac.ir مراجعه کنند.

اشتراک گذاری این نوشته در شبکه های اجتماعی :

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print
fa_IR