بازدید اعضای انجمن زنان کارآفرین از شرکت ناوک شیمی پخش

پنج شنبه، 27 مهرماه 1396، در ادامه برنامه بازدید از کسب و کارهای اعضای انجمن که توسط کمیته ارتباطات برنامه ریزی می شود، به دیدار خانم دکتر زهرا رهایی، مدیر عامل شرکت ناوک شیمی پخش رفتیم.
این دیدار که با استقبال گرم اعضا همراه بود، از ساعت 8:30 صبح و با صرف صبحانه آغاز شد.
پس از صرف صبحانه در فضایی گرم و پرشور. خانم رهایی، به شرح تجربه کارآفرینی خود پرداخت و از پایان دادن به کار تدریس و فعالیت دانشگاهی خود و ورود به عرصه پر فراز و نشیب در بازار مردانه صنعت و بازرگانی گفت.
aaaaa01010101010101
ایشان پس از طی مسیری هفت ساله، امروز با تشکیل تیمی توانمند و افزودن دانش نانو به تیم خود، به تولید محصولی منحصر به فرد که در درمان سریع زخم کاربرد دارد، مشغول است. این محصول، علاوه بر استقبال در بازار ایران، به کشورهای همسایه نیز صادر می شود.
aaaaaa000000000000
قابل ذکر است شرکت ناوک شیمی پخش با هدف تامین و توزیع مواد شیمیایی در بازار داخلی و خارجی ابتدا در بخش بازرگانی شروع به فعالیت کرده است. واردات مواد پایه و خاص صنعت و صادرات در زمینه محصولات پتروشیمی و مشتقات نفتی استراتژی اصلی بازرگانی شرکت است. با توجه به ضرورت بازار ، ضرورت وامکان ورود به بخش تولید و مشاوره حاصل گردید. در زمینه تولید مواد شیمیایی با تمرکز بر ایده های دانش بنیان به مشارکت و سرمایه گذاری در تحقیق و توسعه و تولید محصولات نانو و حلال های صنعتی پرداخته است. در حال حاضر تولید اسپری ضدعفونی زخم نانو نقره ، حلال نانو کلین شستشوی شابلون چاپ به انجام رسیده است. با توجه به تجربیات علمی و عملی در زمینه ایجاد کسب وکار، فعالیت بخش مشاوره این شرکت آغاز شد که علاوه بر ارایه خدمات مشاوره به دانش آموختگان دانشگاهی صاحب ایده به توسعه و ترویج مدل منتورینگ در ایجاد و توسعه کسب و کار می پردازد.
aaaaaaaaaaa888888
پس از گفتگو پیرامون فعالیت های مدیرعامل شرکت ناوک شیمی پخش و پرسش و پاسخ در این زمینه، فیلم کوتاهی از زنان کارآفرین، با محوریت زندگی سارا شاهوردی کارآفرین روستایی نمایش داده شد و در مورد این زن کارآفرین روستایی و فعالیت هایش در شهر و روستا سخن گفته شد. هم چنین گزارشی از بازدید جمعی از اعضای انجمن از روستای بزین به مناسبت روز جهانی زنان روستایی و عشایری ارائه شد.
در پایان ضمن تقدیر از میزبانی گرم خانم رهایی و همکارانشان، هدیه ای به رسم یادبود از سوی جمع میهمانان به ایشان تقدیم شد.
برای این بانوی توانمند کارآفرین، سلامتی و موفقیت روزافزون آرزومندیم.
aaaasssssaasssasss

اشتراک گذاری این نوشته در شبکه های اجتماعی :

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IR