بازدید اعضای انجمن زنان کارآفرین از شرکت ویکی محتوا

در ادامه برنامه بازدید از کسب‌وکار اعضای انجمن، روز پنجشنبه مورخ 96/11/12 در ساعت 9 صبح نشستی به‌منظور آشنایی با فعالیت‌های شرکت ویکی محتوا به مدیریت خانم سیده ندا حسینی در دفتر ایشان صورت گرفت.

aaaaaqq11

طبق روال بازدیدها، بعد از صرف صبحانه جلسه‌ای بر مبنای معرفی فعالیت‌های این مجموعه انجام شد.

اعضای حاضر در این جلسه خانم‌ها: رزیتا مرادی، فریبا مهدیون، فرحناز مرادی، ربابه قاجار، توران شهبازی، بهار فراهانی، فرانک علی نژاد و فریبا یاراحمدی از اعضای انجمن زنان مدیر کارآفرین و انجمن ملی زنان کارآفرین بودند. همچنین دو عضو جدید انجمن، خانم الهام نظری و رزا مجتهدزاده نیز در این برنامه حضور داشتند و معرفی مختصری از خود و فعالیتشان جهت آشنایی بیشتر با دیگر اعضا ارائه دادند.

aaaaqqq333

در ادامه خانم حسینی به بیان اهداف اصلی تأسیس ویکی محتوا پرداخت و در راستای آن به روال توسعه شرکت و معرفی بخش‌های مختلف شرکت اشاره نمود.

طبق گفته‌های وی اهداف کوتاه‌مدت و بلندمدتی برای گروه تخصصی ویکی محتوا تعریف‌شده است که برطرف کردن موانع و چالش‌های پیش روی آنان از ملزومات تحقق بخشیدن به چشم اندازهای آتی است.

aaaaaqqq222

ازجمله چالش‌های موجود که در این نشست به آن اشاره شد، کمبود نیروی متخصص و کارآمد درزمینه تولید محتوای تخصصی است.

در پایان ندا حسینی ضمن ابراز خرسندی و تشکر از تشریف‌فرمایی اعضای انجمن تأکید کرد که این نشست‌ها منجر به هم‌افزایی هر چه بیشتر فعالیت زنان کارآفرین خواهد شد.

aaaaaqqqq444

این جلسه در ساعت 11 خاتمه یافت.

اشتراک گذاری این نوشته در شبکه های اجتماعی :

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IR