بازدید اعضای انجمن زنان کارآفرین از شرکت تجارت الکترونیک عرش گستر

ادامه برنامه بازدید از کسب و کار اعضای انجمن که توسط کمیته ارتباطات برنامه ریزی می شود، روز پنج شنبه 25 آبان ماه، جمعی از اعضا در دفتر کار خانم نسیم توکل، مدیر عامل موسسه بین المللی ارتقای مدیریت و مطالعات فن آوری و نوآوری حفاظت الکترونیک و رییس هیات مدیره شرکت عرش گستر حضور یافتند.
aaaaaaaaaa789789
این دیدار از ساعت 8:00 صبح آغاز شد و پس از صرف صبحانه خانم توکل به شرح تجربیات مدیریتی خود پرداخت .
aaaaaaalllllll87878
وی توضیحاتش را از دوران دانشجویی و عدم رضایت از رشته تحصیلی و بحران هایی که در آن زمان پشت سر گذاشته بود، آغاز کرد و گفت که بعد از ازدواج به شرکت همسرش که یکی از کارآفرینان نمونه و جوان سال 1382 بوده است وارد شده و پس از مدتی همکاری در بخش بازرگانی خارجی، با سمت سرچر، تصمیم گرفته به صورت مستقل دپارتمان الکترونیک شرکت را که شامل تولید برد مدارچاپی ، تهیه قطعات الکترونیک خاص و مهندسی معکوس و مونتاژ بوده در دست بگیرد و خیلی زود توانسته در این بخش به موفقیت های چشمگیری دست پیدا کند. وی علاوه بر رونق این بخش باعث شد که دپارتمان الکترونیک عرش گستر تبدیل به یکی از قطب های بزرگ ایران در زمینه ارایه بردهای مدارچاپی در ایران شود. در سال 1389 وی پس از یک سال مرخصی این بار در پست قایم مقام مدیرعامل و مدیر بازاریابی به شرکت بازگشت و پس از راه اندازی بخش پروژه های سیستم های امنیتی مانند دوربین مداربسته، اکسس کنترل، اطفا حریق، سیستم های هوشمند، دستگاه ضبط تصاویر خودرو و ATM که پیش از این فقط توزیع آن توسط این شرکت انجام می گردید، توانست به عنوان ساب دیلر سیستم های امنیتی بوش در ایران به کار خود رونق دهد .
aaaaaaaaaaaaaasdsdsds
نهایتا وی در سال گذشته موسسه ای آموزشی را تاسیس کرد و با آغاز همکاری با یک موسسه بین المللی انگلیسی پس از سالها پیگیری مستمر، در صدد برگزاری دوره ها و سمینارهای آموزشی مدیریت بحران و مدیریت امنیت در ایران است.
نسیم توکل که در کنار کسب و کار خود به نویسندگی هم می پردازد، در پایان این دیدار کتابهای خود را به رسم یادبود به اعضای انجمن هدیه داد.

اشتراک گذاری این نوشته در شبکه های اجتماعی :

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IR