بازدید از گروه صنعتی آرفونی

روز پنج شنبه مورخ 95/4/31 با دعوت خانم گله داری رئیس هیأت مدیره گروه صنعتی آرفونی تعدادی از اعضای انجمن با حضور در دفتر ایشان درجریان فعالیت های این بانوی موفق در حوزه فعالیت های اقتصادی و اجتماعی قرار گرفتند. در این نشست ابتدا خانم گله داری از آغاز فعالیت های اقتصادی خود از زمان بازنشستگی سخن گفتند و نحوه تاسیس و فعالیت های گروه صنعتی آرفونی را که به نوعی کسب و کار خانوادگی است،شرح دادند. ایشان و فرزندشان مهندس پژوهنده(مدیرعامل گروه صنعتی آرفونی) هم چنین از مسئولیت های اجتماعی شرکت سخن راندند و تجارب خود را در حمایت از زنان سوزن دوز بلوچ و نیز حمایت شرکت را از فعالیت های هنری، فرهنگی و ورزشی کشورمان به ویژه تلاش های جوانان و زنان بیان کردند.
425629506_24430
معرفی شرکت:
گروه صنعتی آرفرام نیرا مالک برند مبلمان و پارتیشن اداری آرفونی با بیش از 7 سال فعالیت مداوم و با آگاهی از نیازها و استفاده از طراحان خلاق و خوش ذوق،جوان و صاحب سبک با علم به این که محیط کاری نامساعد، ما را بیشتر در معرض استرس و عدم کارایی قرار می دهدو مدل صندلی، دکوراسیون داخلی، ارتفاع میز و فضاهای اداری می تواند تاثیر عمیق و قابل توجهی در رفتارها و کیفیت عملکردی کلیه کارکنان یک مجموعه داشته باشد، پس از سالها حضور موفق در بازارهای داخلی و بین المللی و کسب تجارب لازم، توانسته نیازهای مشتریان خود را بشناسد و برخود واجب دانسته تا بالاترین کیفیت الزامات کار را برایشان فراهم آورد.
(پیمان پژوهنده مدیر عامل آرافرم نیرا) در تیر ماه سال 1387بر آن شد تا با همکاری و مشورت شماری از دوستان و همکاران قدیمی اش در وزارت صنعت، معدن و تجارت و پارک علم و فن آوری دانشگاه تهران اقدام به تعریف کسب و کار جدید با هدف پوشش نقاط ضعف و دست نخورده بازار دکوراسیون داخلی و مبلمان اداری نماید. گروه صنعنی آرافرم نیرا با هدف پوشش کاستی های موجود در بازار که لازمه آن ارتقاء سطح علمی و هنری صنعت دکوراسیون داخلی در بین مردم و عموم متخصصین و دست اندر کاران این مقوله بود، فعالیت خود را آغاز نمود.
از جمله خط مشی های این شرکت:
1-مشتری مداری و کسب رضایت همه جانبه مشتریان بر مبنای ارائه دامنه گسترده ای از محصولات متنوع و یکتا و همچنین ارائه سریع و به موقع خدمات، با کیفیت بالا و قیمت منطقی
2-ارتقا سطح دانش و مهارت کارکنان از طریق آموزش و انتقال دانش در کلیه سطوح سازمان
3-توسعه نظام های انگیزشی به منظور مشارکت همگانی در جهت استمرار بهبود اثر بخشی سیستم مدیریت کیفیت
4-پیگیری و نظارت مستمر بر روند ورود و تغییرات تکنولوژی های نوین در کشور های توسعه یافته و مطالعات و تحقیقات مستمر در جهت انتخاب بهترین و سازگارترین آنها به منظور بسط، تعمیم و گسترش آن در ایران
5-استفاده حداکثری از توان مهندسی و تولیدات داخلی در جهت بومی سازی تکنولوژی و دانش روز جهانی
6-فراهم آوردن محیط کار ایمن و سازگار با محیط زیست
در خاتمه و بمنظوره دستیابی به اهداف مطروحه، مدیریت و کارکنان این شرکت، استاندارد مدیریت کیفیت ISO9001 را بعنوان اساس و چارچوب عملکرد خویش برگزیده و براین باورند که با پیروی از این الگو و التزام به رعایت الزامات آن، گامی مهم در راستای تعالی مستمر و هر چه بیشتر سازمان خود، بر خواهند داشت.
425422687_24550 1
خانم گله داری هم چنین بر نقش مشارکتی و حمایتی همسرشان در فعالیت های اقتصادی – اجتماعی خود و فرزنداشان تأکید کرده گفتند که مدیریت کارخانه تولید مبلمان و پارتیشن با ایشان است.
در پایان این نشست که در محیطی آرام، دلنشین و صمیمی برگزار شد، حاضرین سوالات خود را پیرامون مباحث مطرح شده بیان کردند و به همفکری هایی در زمینه فعالیت مشترک پرداختند.
425430224_8001686
عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانند به آدرس زیر مراجعه فرمایند:
www.arfoni.com

اشتراک گذاری این نوشته در شبکه های اجتماعی :

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IR