بازدید از گروه صنعتی آرفونی

روز پنج شنبه مورخ 95/4/31 با دعوت خانم گله داری رئیس هیأت مدیره گروه صنعتی آرفونی تعدادی از اعضای انجمن با حضور در دفتر ایشان درجریان فعالیت های این بانوی موفق در حوزه فعالیت های اقتصادی و اجتماعی قرار گرفتند. در این نشست ابتدا خانم گله داری از آغاز فعالیت های اقتصادی خود از زمان بازنشستگی سخن گفتند و نحوه تاسیس و فعالیت های گروه صنعتی آرفونی را که به نوعی کسب و کار خانوادگی است،شرح دادند. ایشان و فرزندشان مهندس پژوهنده(مدیرعامل گروه صنعتی آرفونی) هم چنین از مسئولیت های اجتماعی شرکت سخن راندند و تجارب خود را در حمایت از زنان سوزن دوز بلوچ و نیز حمایت شرکت را از فعالیت های هنری، فرهنگی و ورزشی کشورمان به ویژه تلاش های جوانان و زنان بیان کردند.
425629506_24430
معرفی شرکت:
گروه صنعتی آرفرام نیرا مالک برند مبلمان و پارتیشن اداری آرفونی با بیش از 7 سال فعالیت مداوم و با آگاهی از نیازها و استفاده از طراحان خلاق و خوش ذوق،جوان و صاحب سبک با علم به این که محیط کاری نامساعد، ما را بیشتر در معرض استرس و عدم کارایی قرار می دهدو مدل صندلی، دکوراسیون داخلی، ارتفاع میز و فضاهای اداری می تواند تاثیر عمیق و قابل توجهی در رفتارها و کیفیت عملکردی کلیه کارکنان یک مجموعه داشته باشد، پس از سالها حضور موفق در بازارهای داخلی و بین المللی و کسب تجارب لازم، توانسته نیازهای مشتریان خود را بشناسد و برخود واجب دانسته تا بالاترین کیفیت الزامات کار را برایشان فراهم آورد.
(پیمان پژوهنده مدیر عامل آرافرم نیرا) در تیر ماه سال 1387بر آن شد تا با همکاری و مشورت شماری از دوستان و همکاران قدیمی اش در وزارت صنعت، معدن و تجارت و پارک علم و فن آوری دانشگاه تهران اقدام به تعریف کسب و کار جدید با هدف پوشش نقاط ضعف و دست نخورده بازار دکوراسیون داخلی و مبلمان اداری نماید. گروه صنعنی آرافرم نیرا با هدف پوشش کاستی های موجود در بازار که لازمه آن ارتقاء سطح علمی و هنری صنعت دکوراسیون داخلی در بین مردم و عموم متخصصین و دست اندر کاران این مقوله بود، فعالیت خود را آغاز نمود.
از جمله خط مشی های این شرکت:
1-مشتری مداری و کسب رضایت همه جانبه مشتریان بر مبنای ارائه دامنه گسترده ای از محصولات متنوع و یکتا و همچنین ارائه سریع و به موقع خدمات، با کیفیت بالا و قیمت منطقی
2-ارتقا سطح دانش و مهارت کارکنان از طریق آموزش و انتقال دانش در کلیه سطوح سازمان
3-توسعه نظام های انگیزشی به منظور مشارکت همگانی در جهت استمرار بهبود اثر بخشی سیستم مدیریت کیفیت
4-پیگیری و نظارت مستمر بر روند ورود و تغییرات تکنولوژی های نوین در کشور های توسعه یافته و مطالعات و تحقیقات مستمر در جهت انتخاب بهترین و سازگارترین آنها به منظور بسط، تعمیم و گسترش آن در ایران
5-استفاده حداکثری از توان مهندسی و تولیدات داخلی در جهت بومی سازی تکنولوژی و دانش روز جهانی
6-فراهم آوردن محیط کار ایمن و سازگار با محیط زیست
در خاتمه و بمنظوره دستیابی به اهداف مطروحه، مدیریت و کارکنان این شرکت، استاندارد مدیریت کیفیت ISO9001 را بعنوان اساس و چارچوب عملکرد خویش برگزیده و براین باورند که با پیروی از این الگو و التزام به رعایت الزامات آن، گامی مهم در راستای تعالی مستمر و هر چه بیشتر سازمان خود، بر خواهند داشت.
425422687_24550 1
خانم گله داری هم چنین بر نقش مشارکتی و حمایتی همسرشان در فعالیت های اقتصادی – اجتماعی خود و فرزنداشان تأکید کرده گفتند که مدیریت کارخانه تولید مبلمان و پارتیشن با ایشان است.
در پایان این نشست که در محیطی آرام، دلنشین و صمیمی برگزار شد، حاضرین سوالات خود را پیرامون مباحث مطرح شده بیان کردند و به همفکری هایی در زمینه فعالیت مشترک پرداختند.
425430224_8001686
عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانند به آدرس زیر مراجعه فرمایند:
www.arfoni.com

اشتراک گذاری این نوشته در شبکه های اجتماعی :

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print
fa_IR