بازدید از کسب و کار شرکت بدان

سرکار خانم دکتر شادی صدقی نژاد، مشاور حقوقی بین الملل و متخصص در امور اداره شرکت‌ها، اوراق بهادار، ادغام و خرید بین‌المللی(M&A)، بانکداری اسلامی و امور قراردادهای بین المللی مالی و نفتی است. ایشان بیش از شانزده سال تجربه بین المللی کار در سه قاره مختلف در شرکتهای حقوقی بین المللی مهم به ارمغان آورده است. ایشان به بانکهای بزرگ تجاری و سرمایه گذاری، شرکتهای چند ملیتی، صندوق بین المللی پول، صندوقهای مشترک سرمایه گذاری، بانک توسعه اسلامی (IDB)،سازمان نظارت بورس ها و اوراق بهادار آمریکا (SEC)، شرکتهای نفت و گاز و پتروشیمی خدمات حقوقی و تأمین مالی ارائه داده اند..خانم صدقی نژاد دارای مدرک فوق تخصص حقوق مالی و اوراق بهادار(LLM) از دانشگاه جورج تاون(Georgetown University)، مدرک دکترای حقوق (JD) از دانشگاه دالهوزی(Dalhousie Law School) و مدرک کارشناسی در رشته روابط بین الملل و اقتصاد از دانشگاه ویکتوریا (University of Victoria) کانادا می باشد.
ایشان در کنار میزبانی گرم خود از بازدیدکنندگان شرکت بدان به سوالات آنان پاسخ گفت و برای دادن هرگونه مشاوره به شرکت های اعضاء اعلام آمادگی کرد و پس از آن به نمایش نرم افزار بدان پرداخت.
نرم افزار بدان:
نرم افزار بدان بر اساس مدل‌های مختلف اقتصادی در بخش‌های تکنیکال، فاندامنتال، محاسبه ریسک‌گریزی کاربر و مدیریت و بهینه سازی سبد سهام کاربر پایه ریزی شده است. در بخش کدنویسی، مدل‌های مذکور با استفاده از زبان برنامه‌نویسی جاوا (Java) و JSF Framework پیاده سازی گردیده است. پایگاه داده‌های پروژه با استفاده از پایگاه داده MongoDB طراحی و ذخیره سازی شده است.

اشتراک گذاری این نوشته در شبکه های اجتماعی :

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print
fa_IR