بازدید از کسب و کار شرکت بدان

سرکار خانم دکتر شادی صدقی نژاد، مشاور حقوقی بین الملل و متخصص در امور اداره شرکت‌ها، اوراق بهادار، ادغام و خرید بین‌المللی(M&A)، بانکداری اسلامی و امور قراردادهای بین المللی مالی و نفتی است. ایشان بیش از شانزده سال تجربه بین المللی کار در سه قاره مختلف در شرکتهای حقوقی بین المللی مهم به ارمغان آورده است. ایشان به بانکهای بزرگ تجاری و سرمایه گذاری، شرکتهای چند ملیتی، صندوق بین المللی پول، صندوقهای مشترک سرمایه گذاری، بانک توسعه اسلامی (IDB)،سازمان نظارت بورس ها و اوراق بهادار آمریکا (SEC)، شرکتهای نفت و گاز و پتروشیمی خدمات حقوقی و تأمین مالی ارائه داده اند..خانم صدقی نژاد دارای مدرک فوق تخصص حقوق مالی و اوراق بهادار(LLM) از دانشگاه جورج تاون(Georgetown University)، مدرک دکترای حقوق (JD) از دانشگاه دالهوزی(Dalhousie Law School) و مدرک کارشناسی در رشته روابط بین الملل و اقتصاد از دانشگاه ویکتوریا (University of Victoria) کانادا می باشد.
ایشان در کنار میزبانی گرم خود از بازدیدکنندگان شرکت بدان به سوالات آنان پاسخ گفت و برای دادن هرگونه مشاوره به شرکت های اعضاء اعلام آمادگی کرد و پس از آن به نمایش نرم افزار بدان پرداخت.
نرم افزار بدان:
نرم افزار بدان بر اساس مدل‌های مختلف اقتصادی در بخش‌های تکنیکال، فاندامنتال، محاسبه ریسک‌گریزی کاربر و مدیریت و بهینه سازی سبد سهام کاربر پایه ریزی شده است. در بخش کدنویسی، مدل‌های مذکور با استفاده از زبان برنامه‌نویسی جاوا (Java) و JSF Framework پیاده سازی گردیده است. پایگاه داده‌های پروژه با استفاده از پایگاه داده MongoDB طراحی و ذخیره سازی شده است.

اشتراک گذاری این نوشته در شبکه های اجتماعی :

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

fa_IR