بازدید از کسب و کار سرکار خانم شهرزاد حامدی

شرکت فرم و فضا حاصل  23 سال تجربه ، هنر و دانش روز است.

اين مجموعه با نوآوری در عرصه معماری داخلی و خلاقيت منحصر به فرد در طراحی محصولات اداری و خانگی با هدف ارتقا روز افزون كيفيت فعالیت مى نمايد. زمینه تخصصی فعالیت شركت معماری داخلی و اجراء، طراحی و تولید مبلمان اداری – پارتيشن، طراحی و تولید مبلمان خانگی ،طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی، تجهیز سالنهای کنفرانس و طراحی و اجرای دکوراسیون فضا های عمومی مى باشد.

مديریت شرکت بر عهده خانم شهرزاد حامدی دانش آموخته کارشناسی ارشد رشته طراحی صنعتی است.

abbbb2

خانم حامدی، در گفتگویی صمیمانه، به بیان تجربیات خود پرداختند . ایشان یکی از مهمترین چالشهای سالهای فعالیت حرفه ای خود را شراکت و مسایل مرتبط با آن میدانند. مشکلات پیش آمده بین ایشان و شرکای کاریشان در دو مرحله، منجر به جدایی و در نهایت ایجاد کار مستقل کنونی شده که در حال حاضر برایشان کاملا رضایت بخش است. با اینکه تجربه شراکت برای ایشان چندان خوشایند نبوده، اما شراکت را مانع پیشرفت  نمی دانند و معتقدند اگر از ابتدا کارها با اصول و قاعده پیش می رفت و چارچوب و ضوابط شفاف بود و البته ایشان مناعت طبع بیش از حد نشان نمی دادند و از خواسته های به حق خود نمی گذشتند نتیجه کار می توانست متفاوت باشد.

از خانم حامدی رمز موفقیتشان را پرسیدیم و پاسخ جالبی گرفتیم. ایشان پاسخ را با کلید واژه “من میتوانم” شروع کردند و اعتقاد دارند اگر به انجام کاری ایمان داشته باشند، هیچ مانعی  قادر به توقف ایشان نیست و به قول خودشان “کار نشد ندارد”.

از خانم حامدى عزیز بابت پذیرایی گرم و سخنان کاربردیشان در مورد کار ، مشکلات و موفقیت هایشان سپاسگزاریم و از همراهی اعضا انجمن در بازدید از کسب و کار ایشان تشکر می کنیم.

abbbbb

اشتراک گذاری این نوشته در شبکه های اجتماعی :

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IR