اولین نشست مشترک موسسین و هیئت مدیره شبکه ملی موسسات نیکوکاری و خیریه با اعضای پنجمین دوره‌ی شورای شهر تهران برگزار شد

روز یکشنبه 25 تیر ماه نشستی مشترک با حضور اعضای شورای شهر تهران، خانم‌ها شهربانو امانی، زهرا نژاد بهرام، زهرا صدراعظم نوری، ناهید خداکرمی و آقایان محمد جواد حق‌شناس، افشین حبیب‌زاده، حسن خلیل‌آبادی، محمود میرلوحی و حجت نظری، و همچنین موسسین و اعضای هیئت مدیره شبکه ملی در محل کانون اسلامی انصار برگزار شد.

در ابتدای این نشست علی‌اصغر خامنوی رئیس هیئت مدیره شبکه ضمن بیان ضرورت و سابقه شکل‌گیری شبکه به طرح موضوع نشست پرداخت و هر یک از اعضای شبکه به اختصار موسسات خود را معرفی و حوزه‌ها و اهم فعالیت‌های خود را مطرح کردند.

arr

در ادامه فیروزه صابر، مدیر عامل شبکه گزارش عملکرد شبکه را از ابتدای شکل‌گیری تا کنون ارائه داد. در این نشست سید اکبر کساء، نائب رئیس هیئت مدیره شبکه ضمن اشاره به مهمترین معضلات و چالش‌های اجتماعی شهر تهران به تبیین نقش شورای شهر در رویارویی با این چالش‌ها پرداخت و  سپس پیمان مغازه پیشنهادات اجرایی شبکه را با رویکرد نقش سمن‌ها در یاری رساندن به نیازهای شورای شهر مطرح کرد. در ادامه اعضای شورای شهر نقطه نظرات و پیشنهادات خود را در ارتباط با فرصت‌های همکاری مشترک سمن‌ها و شورای شهر تهران مطرح كردند.گزارش کامل این نشست به‌زودی از طریق سایت شبکه در دسترس قرار خواهد گرفت.

aw

اشتراک گذاری این نوشته در شبکه های اجتماعی :

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print
fa_IR