افتخاری دیگر برای بانوان کارآفرین خانم آیدا محققین عضو انجمن زنان کارآفرین و مدیر عامل پروتاپ، منتخب بنیاد چهره های ماندگار شد و لوح و مدال مدیر شایسته ملی را دریافت نمود.

وی در جمع صمیمی که به جهت تقدیر از زحمات ایشان در محل شرکت برگزار گردید اعلام نمود ، این موفقیت به جامعه بانوان کارآفرین و صنف دانش کیان IT  تعلق دارد.

کنگره تجلیل از صد مدیر شایسته ملی پس از انجام ممیزی و احراز صلاحیت با حضور مسئولان عالی رتبه کشوری، مدیران مجمع متخصصین ایران، بنیاد چهره های ماندگار ایران، اتحادیه شرکت های دانش بنیان و تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

بر اساس این گزارش شاخص های انتخاب مدیر شایسته عبارت بودند از؛ کارآفرینی، توسعه، ابتکار، خلاقیت و سابقه عملکرد. در این کنگره به تعدادی از مدیران برجسته دولتی و خصوصی مدال عالی مدیر شایسته ملی  و به عده ای از مدیران برجسته ،گواهینامه مدیر شایسته ملی،  اهدا گردید.

اجلاس مدير شايسته ملي با شعار استقرار نظام شايستگي در سازمان ها ، رهبري و رفتار سازماني، مديريت صنعت و تجارت در شرايط متفاوت زماني و اقتصادي و همچنين بررسي تجارب مديريتي با حضور مديران كليه وزارتخانه ها ، ارگان ها ، سازمان ها و نهادهاي دولتي و غير دولتي در عرصه اقتصاد و موسسات و نهادهاي مالي از جمله بانك ها، موسسات اعتباري و شركت هاي بيمه در مركز همايش هاي بين المللي صدا و سيما برگزار گردید.

برای ایشان آرزوی موفقیت روز افزون داریم.

 

اشتراک گذاری این نوشته در شبکه های اجتماعی :

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IR