افتخاری دیگر برای بانوان کارآفرین خانم آیدا محققین عضو انجمن زنان کارآفرین و مدیر عامل پروتاپ، منتخب بنیاد چهره های ماندگار شد و لوح و مدال مدیر شایسته ملی را دریافت نمود.

وی در جمع صمیمی که به جهت تقدیر از زحمات ایشان در محل شرکت برگزار گردید اعلام نمود ، این موفقیت به جامعه بانوان کارآفرین و صنف دانش کیان IT  تعلق دارد.

کنگره تجلیل از صد مدیر شایسته ملی پس از انجام ممیزی و احراز صلاحیت با حضور مسئولان عالی رتبه کشوری، مدیران مجمع متخصصین ایران، بنیاد چهره های ماندگار ایران، اتحادیه شرکت های دانش بنیان و تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

بر اساس این گزارش شاخص های انتخاب مدیر شایسته عبارت بودند از؛ کارآفرینی، توسعه، ابتکار، خلاقیت و سابقه عملکرد. در این کنگره به تعدادی از مدیران برجسته دولتی و خصوصی مدال عالی مدیر شایسته ملی  و به عده ای از مدیران برجسته ،گواهینامه مدیر شایسته ملی،  اهدا گردید.

اجلاس مدير شايسته ملي با شعار استقرار نظام شايستگي در سازمان ها ، رهبري و رفتار سازماني، مديريت صنعت و تجارت در شرايط متفاوت زماني و اقتصادي و همچنين بررسي تجارب مديريتي با حضور مديران كليه وزارتخانه ها ، ارگان ها ، سازمان ها و نهادهاي دولتي و غير دولتي در عرصه اقتصاد و موسسات و نهادهاي مالي از جمله بانك ها، موسسات اعتباري و شركت هاي بيمه در مركز همايش هاي بين المللي صدا و سيما برگزار گردید.

برای ایشان آرزوی موفقیت روز افزون داریم.

 

اشتراک گذاری این نوشته در شبکه های اجتماعی :

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print
fa_IR